Doporučení klientů

pavel_piha4Velice mne těší, když jsou zákazníci s mým dílem spokojeni a má práce jim dobře slouží. Děkuji za milá slova pochvaly, velice si jich považuji a vynasnažím se ze všech sil, aby moji současní i budoucí zákazníci byli se svým webem zcela a bezvýhradně spokojeni.

Pavel Píha


Potřebovali jsme vytvořit přehledné firemní stránky s jednoduchým eshopem, to se povedlo panu Mgr. Píhovi na jedničku. Pan Mgr. Píha své řemeslo ovládá výborně, ví co je a co není potřeba, dokáže vždy poradit nebo navrhnout řešení, je vstřícný, přátelský a férový. Zkrátka je s ním radost spolupracovat.

Velké plus vidím i v tom, že má mezi svými přáteli velice šikovné lidi z různých oborů webdesignu.Chtěl bych panu Mgr. Píhovi za naši spolupráci moc poděkovat, nejen že stránky jsou skvělé a fungují, jak mají, ale i za všechno, co jsem se od něj za tu dobu naučil a že toho nebylo málo.

Ivan Dvořák, Klíče, zámky Vodňany s.r.o., www.klicevodnany.cz


Naše škola dlouhodobě spolupracuje s panem Mgr. Pavlem Píhou , webové stránky školy jsou důkazem kvalitní práce zkušeného designera a znalce webových aplikací.

Se službami jsme maximálně spokojeni, komunikace je vždy rychlá, vstřícná, věcná a velmi příjemná. Služby pana Mgr. Píhy mohu jen doporučit.

Mgr. Zdeňka Hájková, ředitelka školy, www.zshlinecka.cz


Když jsem ke konci roku 2013 řešil problém s předěláním statických webových stránek na dynamický web, zkusil jsem oslovit pana Mgr. Pavla Píhu a sdělil jsem mu své “požadavky”.

Už po pár vyměněných emailech, kde jsem nastínil svou představu o podobě stránek, jsem věděl, že jsem oslovil toho pravého – zkušeného webdesignera a znalce webových aplikací. Za několik dní byl hotový grafický návrh webu. Samotné dokončení a doladění webové prezentace také probíhalo velmi “hladce”.

Komunikace byla rychlá, věcná, vstřícná a celkově velmi příjemná. Velmi kladně hodnotím snahu o proniknutí do tématu webové prezentace, také zaujetí a nadšení pana Píhy pro danou věc. Musím ocenit i perfektní komunikaci a pomoc v „nasazení” WordPressu. S cenou jsem také spokojený – za dobrou cenu velmi dobrá kvalita služby.

Tímto moc panu Píhovi děkuji za spolupráci. Z mé strany plná spokojenost. Rád jsem ho poznal, i když jen přes email, ale i osobně bychom si určitě měli co říct.

Martin Blažek, nadšený amatérský meteorolog, www.meteo-kpo.cz


Když jsem se rozmýšlel, komu svěřit výrobu webových stránek pro mou fotografickou živnost, pan Píha mě poměrně brzy zaujal. Byl to jediný “soukromník” mezi samými společnostmi, který se objevil na první stránce vyhledávače (což něco napovídá o kvalitní optimalizaci jeho vlastních stránek).

Okamžitě mě na něm zaujala jednak jeho představa “čistého designu” (jeho názor na vzhled webů totiž sdílím), stejně jako vysoká kultivovanost vyjadřování, svědčící o jeho duševních kvalitách. A v neposlední řadě i fakt, že byl jediným na první stránce vyhledávače, kdo uvedl své jméno…

Svého rozhodnutí najmout si pana Píhu na tuto práci nebudu nikdy litovat – i přes můj veskrze dobrý prvotní dojem, míra jeho pracovitosti, osobního nasazení, komunikativnosti i technických schopností naprosto předčila má očekávání! Velice brzy jsem zjistil, že není jen dokonalým odborníkem, ale také skvělým člověkem, kterého mi bylo ctí poznat. Naše e-mailová komunikace během vytváření webu byla tedy nejen věcná, ale (alespoň z mé strany) i velice příjemná…

Co se samotného vývoje webu týče, prokázal vysoké schopnosti psychologie a zkušeností z oboru, když dokázal moje chaotické představy převádět do reality s takovou lehkostí, že jsem ho až málem začal podezřívat ze schopnosti čtení myšlenek.. Již dlouho jsem během vytváření čehokoliv nezažil takové duševní souznění s jiným člověkem, jako v případě pana Píhy. Navíc, kdykoliv jsem měl jakékoliv dodatečné nápady a připomínky, jeho reakce byly vždy okamžité a flexibilní..

Abych se tedy již dále nerozepisoval a zakončil tuto rozsáhlou a veskrze kladnou referenci, řeknu již jen toto:
Pokud ještě vůbec váháte, neváhejte! Neumím si představit, že bych výrobu svého webu svěřil do rukou komukoliv jinému, než právě panu Píhovi. Je to mistr svého oboru, který ví, co dělá… a také skvělý člověk, kterého Vám bude ctí poznat!

Pavel Horák, fotograf, www.ph-fotokolin.cz


Výběr pana Pavla Píhy pro vytvoření a spravování mého webu byl trefou do černého. Je skvělý, spolehlivý, pružný, velmi dobře se s ním domluvím na svých nápadech, vyhoví mým požadavkům, a zároveň pomáhá a doporučuje díky svým zkušenostem. Výborná spolupráce, mohu jednoznačně doporučit!

Amalie Pavlovská, ACC (ICF), lektor, kouč, www.amyplus.cz


Dobrý den, pane Piho, jsem ráda, že vím, komu poděkovat za grafickou stránku mých webovek. Já osobně jsem byla hodně překvapená a potěšená, když jsem je poprve viděla. Je to nádherné… a dokonale sladěno s tím, co tu dělám a o co se snažím… Také si myslím, že je to jeden z důvodů, proč upoutaly mnoho sběratelů betlémů z ciziny a já tedy získala kontakty, o nichž se mi mohlo v mých sběratelských a muzejních začátcích jen zdát…

Ty stránky se líbily v Coloredu i ve Španělsku, Itálii i Jižní Dakotě, Austrálii a mnoha dalších koutech sběratelského svěa. Je mi potěšením k jakékoli korespondenci připojit adresu svého webu. Stránky jsou působivé. Hodně řeknou za mě. Za Vaši účast při jejich tvorbě děkuji.

Svatava Vizinová, www.papirove-betlemy.cz


Pavla Píhu jsem poznala před dvěma roky, když jsem potřebovala převést stávající web na WordPress systém a provést některé další úpravy a změny. Přivedla mě k němu shoda našich příjmení, osobně jsme se neznali.

Po celou tu dobu užívám ku prospěchu svého webu jeho služeb a charakterizovala bych ho větou: nic není nemožné. Mohu se na něho spolehnout, protože všechno vyřeší, se vším si umí poradit a ještě k tomu jak nejrychleji může. Je vstřícný, poctivý a výborně se s ním komunikuje. Jeho služby mohu jen doporučit, je to dokonalý profesionál.

Ivana Píhová, terapeutka a koučka, www.nineke.cz


Ráda bych touto cestou poděkovala panu Píhovi za vytvoření našeho moc hezkého webu pro naše psí miláčky. Spolupráce s ním byla výtečná a vždy vyslyšel a převedl do reality veškerá má přání a myslím si, že výsledek určitě stojí za to.

Ještě jednou děkuji a věřím, že naše spolupráce ještě určitě neskončila.

Alena Portešová, www.royal-lily.com, http://photo.royal-lily.com